Hep daha iyisi, hep daha yenisi…

Moli Toys 2015 yılında Osman Başoluk tarafından kurulmuş ve o tarihten bu yana, akıl ve zekâ oyunları ile oyuncak sektöründe başarısını ve kalitesini kanıtlamış bir firma olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Özellikle akıl ve zekâ oyunları üretimi açısından ülkemizde öncü firma konumuna gelen Moli Toys, yurt içi ve yurt dışı birçok tedarikçiye hizmet vermektedir.

2019 yılı itibariyle sektöründe tanınmış, yüksek teknolojili üretimi ve kalite standartlarıyla Plaskon Ambalaj ve Plastik A.Ş.’nin çatısı altına giren Moli Toys, kalite, müşteri memnuniyeti ve sonuç odaklı iş planları ile yetkin hizmet vermektedir.

Hedefimiz el becerileri gelişen, hayal güçleri artan, yarınlara ışıkla bakan bireylerin yetişmesine katkı sağlamaktır. Asıl amacımız çocukları eğlendirmenin yanında eğlenerek öğrenmelerini ve onların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemektir.

Ürünlerimiz; alanında uzman, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilerek ilgili sertifikasyon süreçlerinden geçirilip sağlığa uygun olarak üretilmektedir.

Misyonumuz

Moli Toys her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı oyun ve oyuncak sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı büyüme stratejisiyle ilerlemeye devam etmektedir. Kayıtsız şartsız kalite ilkesiyle Moli Toys kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Çevreye duyarlılık ilkesinden taviz vermemekte, tüm üretim prosedürlerini bu doğrultuda düzenlemekte ve gerekli tüm sertifikalarla bu ilkesini garanti altına almaktadır.

Vizyonumuz

Akıl ve zekâ oyunları ile oyuncak sektöründe öncü, hizmetin de örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği üretici firma olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak. Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

WhatsApp Destek whatsapp